X
تبلیغات
زولا

"ارد بزرگ" و "احمد شاه مسعود" (بررسی نقش آنها در تغییر نام افغانستان به خراسان)

وزیر راه توقف فرآیند واگذاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را خواستار شد

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، عباس آخوندی در این نامه آورده است: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وابسته به وزارت راه و شهرسازی مجموعه ای از وظایف حاکمیتی و تصدی گری را همزمان دارا است و با استناد به بند ب ماده 19 قانون اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی و درنظر گرفتن حفظ منافع ملی، خواستار توقف واگذاری این شرکت هستیم.

وزیر راه و شهرسازی پیش از این نیز نقش آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را در ارتقا سطح کیفی پروژه های عمرانی، بسیار حساس عنوان و نگاه ویژه به امر کنترل کیفیت را ضامن جلوگیری از هدررفت بودجه های عمرانی بیان کرده بود.

به گفته آخوندی، حضور یک سازمان و مرجع تخصصی برای نظارت بر کار آزمایشگاه های بخش خصوصی حاضر در پروژه های عمرانی لازم و ضروری است و اعمال حاکمیت شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کمک شایانی در این باره خواهد کرد.


عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، مشاهیر شهر کرج ، مشاهیر استان البرز ، چهره های ماندگار شهر کرج ، چهرههای ماندگار ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakim


ˈحسین نبی لو ˈ روز شنبه در جمع خبرنگاران در بیرجند افزود: بر اساس مصوبه شواری زکات طی امسال باید 159 میلیارد تومان زکات واجب، مستحبی و فطریه از سراسر کشور جمع آوری شود.

وی تعهد دولت را در سال جاری به عنوان تشویقی در جمع آوری زکات 95 میلیارد تومان اعلام و بیان کرد: از این میزان تاکنون 14 میلیون تومان اختصاص یافته است.

دبیر ستاد احیاء زکات افزود: برای سال آینده نیز مبلغ 200 میلیارد تومان به عنوان تشویقی زکات به مجلس پیشنهاد شده است.

وی همچنین گفت: خراسان جنوبی طی چند سال اخیر به رغم خشکسالی پیاپی و مناسب نبودن وضعیت اقتصادی مردم آن، در جمع آوری زکات جلوتر از برنامه عمل کرده است.

نبی لو افزود: مردم این استان با پرداخت یک میلیارد 937 میلیون تومان زکات طی 9 ماه امسال قطعا مقام نخست کشور را کسب خواهند کرد.

دبیر ستاد احیاء زکات ادامه داد: خراسان جنوبی با توجه به ظرفیتهای خود دارای مقام نخست جمع آوری زکات است اما از لحاظ ریالی استان گلستان مقام نخست را دارد.

وی همچنین از اختصاص 500 میلیون تومان تشویقی زکات تا پایان امسال به خراسان جنوبی خبر و ادامه داد: در مورد نظارت بر هزینه کرد زکات، نظامها و سامانه های خودکنترلی تعریف شده و هیچ تخلفی در این راستا وجود ندارد.

دبیر ستاد احیاء زکات گفت: گندم و خرما بیشترین محصولی بوده که زکات آن پرداخت شده است.

وی در ادامه از اجرای 19 هزار پروژه از محل جمع آوری زکات طی 9 سال گذشته در سطح کشور خبر داد و افزود: از این تعداد 11 هزار پروژه مرمتی و حدود 9 هزار پروژه احداثی بوده است.

او گفت: در این راستا بیشترین پروژه ها مربوط به احداث و مرمت 10 هزار مسجد از محل جمع آوری زکات بوده است.

وی پروژه های عمرانی ناتمام ستاد زکات را نیز بیش از پنج هزار مورد ذکر و بیان کرد: از این تعداد 2600 پروژه با اعتبار 86 میلیارد تومان تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، مشاهیر شهر کرج ، مشاهیر استان البرز ، چهره های ماندگار شهر کرج ، چهرههای ماندگار ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakimنظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher