X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

"ارد بزرگ" و "احمد شاه مسعود" (بررسی نقش آنها در تغییر نام افغانستان به خراسان)

تیترهای خبری

ˈقربانعلی سعادتˈ روز چهارشنبه در دیدار با سجاد یعقوبی برترین مخترع زیر 20سال جهان و مخترع ماکویی افزود: جوانان با استعداد، خلاق و مبتکر بسیاری در آذربایجان غربی وجود دارند و ما وظیفه خود می دانیم که از این مبتکران به بهترین نحو ممکن حمایت کنیم.

وی اضافه کرد: با تلاش جوانان و خلاقیت روز افزون آنان، توانسته ایم مبتکرهای توانمندی را در سالهای گذشته در استان پرورش و تحویل جامعه علمی کشور و حتی جهان بدهیم.

وی اظهار کرد: در بررسی نتایج کنکور سالهای مختلف در آذربایجان غربی به این نتیجه می توان رسید که افرادی رتبه های برتر را کسب کرده اند اکثرا در مناطق محروم زندگی کرده اند و حتی از کلاسهای تقویتی کنکور نیز بی بهره بوده اند.

استاندار آذربایجان غربی گفت: این امر نشان می دهد باید از جوانانی که در گوشه و کنار کشور و استان حضور دارند حمایت و پشتیبانی کنیم.

سعادت با اشاره به تحصیل برخی از نخبگان جوان در دانشگاه های جهان گفت: امیدواریم بسترهای لازم برای بازگشت این افراد به کشور فراهم شود تا به کمک این جوانان روز به روز شاهد شکوفایی و پیشرفت ایران اسلامی باشیم.عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، مشاهیر شهر کرج ، مشاهیر استان البرز ، چهره های ماندگار شهر کرج ، چهرههای ماندگار ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakim


پیمان اکبری عصر چهارشنبه پس از برد 3 بر 1 تیمش برابر شهرداری ارومیه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه ما امروز علی کشاورز را دراختیار نداشتیم کار برای ما بسیار سخت شده بود ولی توانستیم پس از شکست 25 بر 16 در ست اول مجددا در ست دوم اختیار بازی را در دست گرفته و با تغییر تاکتیکی مناسب و پیاده کردن برنامه های از قبل تعیین شده هر سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

وی اظهار کرد: این پیروزی را به بازیکنانم تبریک می گویم و از انسجام تیمی و هماهنگی خوب آنان تشکر می کنم.

اکبری گفت: والیبال مثل دیگر رشته های ورزشی نیست و باید حتما یکی از دو تیم پیروز میدان باشد و نتیجه مساوی در آن معنی ندارد و تیم ارومیه هم برابر ما خوب بازی کرد و تلاش آنان نیز قابل تحسین بود.

وی ادامه داد: ولی به نظرمن تیم ارومیه بیش از حد زیر فشار تماشاچیان قرار دارد و حضور تماشاگران شاید در مواقعی به سود تیم میزبان باشد ولی در بسیاری از مواقع اگر خوب مدیریت نشود می تواند به ضرر تیم هم تمام شود.

اکبری گفت: وقتی بازیکنان تحت فشار روحی و روانی تماشاگر قرار می گیرند در صورت وقوع کوچکترین اشتباه توپ و میدان را از دست می دهند و نتیجه به ضرر تیم خودی می شود.

وی گفت: من والیبال ارومیه را از سالهای قبل می شناسم و به خوبی می دانم که تیم های ارومیه ای قدرت برتر لیگ کشور هستند و در این بازی نیز به عینه دیدم که بازیکنان ارومیه عملکرد بسیار خوبی دارند و در صورت کاستن این فشار می توانند با تمرکز بیشتر و استرس کمتری به کار خود ادامه دهند.

اکبری گفت: پیکان با این پیروزی وضعیت رو به بهبود خود را تثبیت کرد و امیدواریم برای بازی های پلی آف بهتر از این عمل کنیم.

وی گفت: در ست سوم ما 16 بر 10 جلو بودیم و این امر باعث شد بازیکنانم بازی را ول کنند ولی وقتی تیم ارومیه توانست در امتیاز 19 - 19 به ما برسد بازیکنانم دوباره با عملکرد خوبی که داشتند توانستند در نهایت این ست را با نتیجه نزدیک 28 بر 26 به سود خود کنند.

تیم شهرداری ارومیه در هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور از ساعت 16 روز چهارشنبه در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه پذیرای تیم پیکان تهران بود.

نظارت این بازی را عباس جلایر بر عهده داشت و مرتضی اکرمی و اصغر میرزایی به عنوان داوران اول و دوم امر قضاوت این دیدار را عهده دار بودند.

تیم شهرداری ارومیه یکشنبه هفته آینده میزبان تیم شهرداری تبریز از هفته شانزدهم لیگ برتر کشور است.

عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، مشاهیر شهر کرج ، مشاهیر استان البرز ، چهره های ماندگار شهر کرج ، چهرههای ماندگار ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakim

ˈیداله کارگر پیشهˈ روز چهارشنبه قبل از دیدار تیم ارومیه و پیکان تهران طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر به دو بازی قبل برگردیم به جرات می توان گفت که ما برابر تیم متین ورامین بسیار خوب و جنگنده ظاهر شدیم و می توانستیم این تیم را 3 بر 1 شکست دهیم ولی در اواخر ست چهارم اشتباهات فردی باعث شد بازی به ست پنجم کشیده شود و این امر تمرکز بازیکنان ما را به هم زد.

وی اظهار کرد: هدایت تیم ما در دومین دیدار دور برگشت به دست یک مربی صرب واگذار شده است که باید به او زمان دهیم تا با موقعیت و نحوه بازی تیم ما و لیگ ایران آشنا شود.

کارگرپیشه گفت: بازی خوب و قابل قبول بازیکنان ما مقابل متین ورامین باعث شد که هم مسئولان و هم تماشاگران والیبال بلد ارومیه تلخی باخت برابر این تیم پرستاره را پذیرا شده و برای بازی مقابل کاله آمل امیدوارتر شوند.

پیشکسوت والیبال کشور گفت: رسانه ها و اصحاب رسانه با پرداختن به اخبار والیبال تلاش می کنند نا گفته ها و اطلاعات مربوط به والیبال این شهر را به گوش مردم والیبال دوست شهرمان برسانند که جا دارد از این تلاشگران نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

وی افزود: من فکر می کردم در کاله حرفهایی برای گفتن داشته باشیم و به نوعی برتری خود را در ست اول نیز نشان دادیم ولی در ادامه درخشش خوب بازیکن هلندی این تیم و پراشتباه ظاهر شدن بازیکنان ما نتیجه بازی را به سود کاله تغییر داد.

وی گفت: مقصود اصلی تیم کاله از کار انداختن پوریا فیاضی بود و اگر سرمربی تیم ما می توانست بر این امر واقف بوده و فیاضی را به نوعی در زمین تقویت کند می توانستیم بسیار بهتر از این ظاهر شویم.

کارگرپیشه گفت: علیزاده می توانست با نزدیک کردن خود به فیاضی در توپ گیری ها و گرفتن سرویس های هدفدار تیم کاله را به خوبی مهار کند ولی این امر اتفاق نیفتاد و تمرکز بازیکنان ما به کلی از دست رفت.

وی ادامه داد: ایجاد ارتباط بیشتر بین سرمربی جدید صرب با بازیکنان امر بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشت و تغییرات تمرینی و سیستمی نیز نقش مهمی در عدم نتیجه گیری تیم دارد که برای رفع آن باید منتظر گذشت زمان و جا افتادن ارتباط کلامی و روحی روانی بین مربی و بازیکن باشیم.

کارگر پیشه گفت: تیم پیکان تیم با سابقه و عنوان داری است و سالها برای کشورمان در رقابتهای لیگ برترایران، آسیا و جهان مقام کسب کرده است و مطمئنا بازی کردن مقابل آنان کار سختی است که امیدوارم در این دیدار خانگی نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی گفت: بازیکنانی مطرحی همچون امیر حسینی، آرش کشاورز، مهدی بازارگرد و جواد محمدی نژاد مهره های تاثیر گذار تیم پیکان هستند که برای کسب برتری مقابل آنان باید بیشتر تلاش کنیم.

کارگر گفت: شانس پیروزی برای تیم پیکان و ارومیه یکسان است و تیم پیکان هیچ برتری نسبت به ما ندارد و در صورتی که بتوانیم از فرصت های به دست آمده و امتیاز میزبانی استفاده کنیم پیروز می شویم.

وی گفت: به تماشاگران حق می دهم که در برخی مواقع از شکست تیم محبوبشان ناراحت و دل آزرده باشند ولی از آنان می خواهم همانطوری که از سالهای سال در سرما و گرما با حضور در سالن مسابقات موجب ایجاد انگیزه و روحیه در بین والیبالیست های شهرشان شده اند امروز نیز با آمدن به سالن شش هزار نفری غدیر با تعصب و غیرت همیشگی خود موجبات پیروزی تیم شان را فراهم کنند.

تیم شهرداری ارومیه در هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور از ساعت 17 روز چهارشنبه در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه پذیرای تیم پیکان تهران است.

نظارت این بازی را عباس جلایر بر عهده دارد و مرتضی اکرمی و اصغر میرزایی به عنوان داوران اول و دوم امر قضاوت این دیدار را عهده دار می باشند.

تیم پیکان با 23 امتیاز در جایگاه چهارم و شهرداری ارومیه با کسب 19 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارند.

عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، مشاهیر شهر کرج ، مشاهیر استان البرز ، چهره های ماندگار شهر کرج ، چهرههای ماندگار ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakimنظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher