X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

"ارد بزرگ" و "احمد شاه مسعود" (بررسی نقش آنها در تغییر نام افغانستان به خراسان)

مرتضوی می تواند چند میلیون شاکی داشته باشد

« پیمان حاج محمود عطار» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: باتوجه به این که برابر گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان تامین اجتماعی، مرتضوی در مقام رییس این سازمان بدون مجوز قانونی و خارج از اختیارات خود اقدام به پرداخت و واگذاری وجوه و اموال این سازمان تحت مدیریت خود به اشخاص حقیقی و حقوقی کرده است، بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند به عنوان شاکی خصوصی علیه وی در مراجع قضایی اقامه دعوا کنند.

وی خاطرنشان کرد: این حق برای هیات مدیره و مدیریت جدید سازمان تامین اجتماعی نیز متصور است که علیه مرتضوی شکایت کند.

این وکیل دادگستری تصریح کرد: با توجه به جرم ارتکابی از سوی مرتضوی در زمان ریاست سازمان تامین اجتماعی، دادستانی نیز به عنوان مدعی العموم و نماینده جامعه می تواند علیه وی و تمامی مقصران این خیانت، اعلام جرم کند.

گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین اجتماعی ، شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی (شستا) و شرکت های تابعه در جلسه علنی چهارشنبه گذشته مجلس (13 آذر ماه) قرائت شد.

این گزارش شامل 84 صفحه است که توسط هیات تحقیق و تفحص کمیسیون اجتماعی مجلس از سازمان تامین اجتماعی تهیه شده است.

در این گزارش کارت هدیه 500 میلیون ریالی به معاون اول دولت قبل، مسوولان برخی رسانه ها در دولت دهم تا هدیه 100میلیارد ریالی به سرپرستان وقت وزارت تعاون ، هدیه سکه های طلا به مسوولان وقت سازمان تامین اجتماعی و همچنین یک میلیارد و 335 میلیون ریال کارت هدیه به 37 نفر از نمایندگان مجلس قید شده است.
عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakim


ˈعلیرضا اصغریˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره تداوم بارش برف در محور های مواصلاتی این شهرستان افزود: نیروهای راهداری این اداره با همکاری امدادگران جمعیت هلال احمر همچنان در حال انجام عملیات امداد و نجات خودروهای گرفتار در محورهای برفگیر این شهرستان هستند.

وی با اشاره به بازگشایی همه محورهای کوهستانی و برفگیر شهرستان در ساعات اولیه امروز خبر داد و گفت: تردد در محور اراک - خمین،الیگودرز - خمین ، گلپایگان به خمین بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

رییس اداره راه و شهرسازی خمین گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی بارش برف و کولاک ادامه خواهد داشت و مسافران که قصد عزیمت به مناطق برفگیر این شهرستان را دارند وسایط نقلیه خود را به زنجیر چرخ مجهز و از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

وی از آماد باش و فعالیت پنج گروه راهداری در محورهای ارتباطی سطح شهرستان خبر داد و گفت: این گروه ها با اختیار داشتن خودروهای برف روب سنگین و نیمه سنگین مشغول بازگشایی راه های اصلی و فرعی شهرستان هستند.

عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakim


سرهنگ «حسن مهری» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درمورد دریافت روادید کشورهای مختلف توسط شهروندان ایرانی تاکید کرد که اتباع ایرانی برای دریافت روادید (ویزا) فقط به مراکز کنسولی و سفارتخانه های معتبر کشورهای مبداء مراجعه کنند و از دادن گذرنامه و پول به افراد مختلف برای گرفتن روادید پرهیز کنند چرا که کلاهبرداران و واسطه ها برای دادن ویزاهای جعلی در کمین آنان هستند.

وی گفت: امکان تایید روادید و مجوز ورود به سایر کشورها در مرزهای خروجی کشور وجود ندارد و اگر افراد مسافر هنگام ورود به فرودگاه کشور مبداء ویزای جعلی داشته باشند بلافاصله به جرم ورود غیر قانونی به آن کشور دستگیر می شوند.

رییس پلیس فرودگاه های کشور افزود: براساس قانون نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (ناجا) و مصوبات شورای عالی امنیت ملی ، وظیفه حفاظت از فرودگاه ها، پارکینگ های هواپیمایی، هواپیماها ، انبارهای منتهی به رمپ های پروازی در فرودگاه های تحت پوشش سازمان هواپیمایی کشور و حفاظت از دستگاه های ناوبری در فرودگاه ها برعهده پلیس فرودگاه های کشور است.

سرهنگ مهری، پیشگیری از وقوع جرم و مقابله با قاچاق کالا، ارز و انسان در مرزهای هوایی کشور را از دیگر وظایف پلیس فرودگاه های کشورعنوان کرد.

وی توضیح داد: در حال حاضر دامنه فعالیت پلیس فرودگاه های کشور در 60 فرودگاه استان ها و شهرستان های سراسر کشور در حال انجام است که نیروهای این پلیس در 54 فرودگاه استقرار کامل داشته و مشغول فعالیت هستند.

رییس پلیس فرودگاه های کشور اضافه کرد: پلیس فرودگاه های کشور همه ساله دو ماموریت ویژه و سنگین را در اعزام زائرین ایرانی سرزمین وحی در موسم حج تمتع و عمره مفرده در دستور کار خود دارد که در عملیات حج عمره به دلیل حجم سنگین آن بیش از 6 تا 7 ماه ادامه دارد.

سرهنگ مهری همچنین گفت: عملیات پوشش زائران ایرانی سرزمین وحی را از اول دی ماه امسال از 19 ایستگاه در سراسر کشور برعهده می گیریم تا بتوانیم همانند سه سال گذشته هیچگونه مشکلی در اعزام اتباع جمهوری اسلامی ایران به عربستان سعودی نداشته باشیم.

وی اظهارداشت: تعداد اندکی از زائران در سال های گذشته برای مصرف بیماری خود مواد مخدر به همراهشان به عربستان سعودی حمل می کردند که در سه سال گذشته به صورت پیاپی این موضوع را پیگیری کردیم تا هیچ یک از اتباع ایرانی با مشکل روبرو نشوند.

وی ادامه داد: این عملیات امسال نیز توسط پلیس فرودگاه های کشور اجرا می شود و ما به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد حتی یک گرم مواد مخدر به عربستان سعودی حمل شود.

رییس پلیس فرودگاه های کشورتصریح کرد: زائران توجه داشته باشند که ممکن است حمل حتی یک گرم مواد مخدر باعث بازماندن سفر آنان شود.

سرهنگ مهری به همکاری و مشارکت دستگاه های مختلف از جمله ستاد مبازره با مواد مخدر ریاست جمهوری، دادستانی کل کشور، سازمان حج و زیارت و نیروی انتظامی در این زمینه اشاره و خاطرنشان کرد: با هماهنگی های انجام شده با این نهادها، قرار شد زائرانی که مواد مخدر همراه خود داشته باشند با دریافت گذرنامه و بلیط آنها و تحویل آن به سازمان حج و زیارت مجوز سفر آنان لغو شود.

وی اظهارداشت: در عربستان با زائرانی که مواد مخدر را برای مصرف بیماری خود در سال های گذشته حمل کردند برخوردهای بسیار نامناسبی شد، به طوری که خانواده های همراه آنان نیز با مشکلات فراوانی از جمله بازماندن از اعمال این سفر معنوی روبرو شدند.

رییس پلیس فرودگاه های کشور توضیح داد: همراهان آنان هنگام دستگیری این افراد به جرم به همراه داشتن مواد مخدر با مشکلاتی از قبیل ضبط گذرنامه مشترک با فرد دستگیر شده و نداشتن فرد محرم در فرودگاه عربستان روبرو شدند.


عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakim
به گزارش روز جمعه ایرنا اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در مراسم رونمایی این محصولات که فردا (شنبه) برگزار می شود، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، جمعی از مسوولان، استادان و دانشجویان نیز حضور خواهند داشت.

این محصولات بومی که به دست توانمند متخصصان ایرانی طراحی و تولید شده در زمینه های مختلفی از جمله سایبری و زیرساخت های سایبری، امنیت و مخابرات است.

در حاشیه این مراسم ، نمایشگاه صنعت بومی سایبری با حضور بیش از 30 شرکت فناور و دانش بنیان فعال در حوزه سایبری نیز برای بازدید علاقه مندان در این حوزه آغاز بکار می کند.

این نمایشگاه با شعار « پیش به سوی زیر ساخت بومی امن» در جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات زیبا ، عکس سخنان زیبا ، عکس سخنان حکیمانه ، عکس حکیم ارد بزرگ ، حکیم ، حکمت ، حکمت اردیسم ، hakim orod bozorg , hekmat orodism, hakim
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher